069 | DÁMA, KTERÁ DBÁ NA DOBROU POVĚST
PELC Antonín (1895 - 1967)
- zpět
Tuš na papíře, 33 x 48 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno zezadu A. Pelc.